Pierwsza konferencja ICTIS - International Conference on Transportation Information and Safety odbyła się w Wuhan w Chińskiej prowincji Hubei - w dniach 29.06-02.07 2011.

W konferencji uczestniczyli pracownicy naukowi IIRM - prof. Lucjan Gucma, dr inż. Wiesław Juszkiewicz, dr inż. Marta Schoeneich oraz dr inż. Maciej Gucma. Wygłosiliśmy keynote speech (prof. L. Gucma) oraz dwa artykuły przyjęte bardzo entuzjastycznie przez uczestników konferencji.

Nasi pracownicy oprócz uczestnictwa w konferencji uczestniczyli aktywnie w spotkaniach z gronem profesorów University of Technology Wuhan oraz wykładach dla studentów wydziału Nawigacyjnego. Ta uczelnia techniczna jest jedną z najbardziej renomowanych w Chinach - obecnie WUT i AM podpisują umowę o współpracy.

{gallery}wuhan{/gallery}